środa, 23 stycznia 2019

Tagi: Region Marzena Drab Jan Krzysztof Ardanowski zmiany w PiS regionalni szefowie PiS

30 października 2016, aktualizowano: 30 października 2016

Drab za Ardanowskiego na czele PiS w okręgu toruńsko-włocławskim

Marzenna Drab zastąpiła na czele struktur PiS w województwie kujawsko-pomorskim Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Fot.: Polska Press

Onet, tob

Marzenna Drab została nowym szefem PiS w okręgu toruńsko-włocławskim. W przeszłości pełniła funkcję kujawsko-pomorskiego wojewody. Obecnie jest wiceministrem edukacji. Na czele PiS w regionie zastąpiła Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

- To nie jest żadna kara za jakieś działania. To są naturalne ruchy i zmiany, które wynikają z zewnętrznych planów wobec poszczególnych osób. Nie wiem w jaki sposób pani Drab pracując w Warszawie, będzie kierowała strukturami. To będzie dla niej trudne, ale ja deklaruje wsparcie i pomoc w tym zakresie - powiedział w rozmowie z Onetem.pl Jan Krzysztof Ardanowski. - Udało mi się w określonym okresie PiS uporządkować i z sukcesem zakończyć kampanię wyborczą. Teraz muszą się wykazać inni.


Warto obejrzeć:

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (18) »Odwołanie dotychczasowych szefów partyjnych struktur PiS odbyło się również w kilku innych okręgach: nowosądeckim, łódzkim i opolskim. Za każdą z tych decyzji stoi Jarosław Kaczyński. W połowie listopada odbędą się wybory szefów okręgów w całym kraju. Według informacji PAP - intencją władz partii jest, by osoby, którym powierzono kierowanie tymi okręgami, szefowały tam również po wyborach.

Czytaj także: W urodziny Radio Maryja ma być antyrządowy protest w Toruniu

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 30-10-2016 13:57

  Oceniono 1 raz 0 1

  - gość: Chciałbym wiedzieć, co pan Drzażdżewski wie o rolnictwie? http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy -regionalne/kujawsko-pomorski-or02.html

  Odpowiedz

 2. 30-10-2016 13:55

  Oceniono 5 razy 4 1

  - gość: Słuszna decyzja prezesa Kaczyńskiego!!!! Co pan Ardanowski zrobił, by uporządkować sytuację w PiS w Inowrocławiu? Nic!!!! Powsadzał swoich kolesi i tyle, jak chociażby Pawła Drzażdżewskiego z Gniewkowa, który do niedawna pracował u Ryszarda Brejzy, którego synalek będący posłem na każdym kroku stara się ośmieszyć i przedstawić w jak najgorszym świetle PiS.

  Odpowiedz

 3. 30-10-2016 13:02

  Oceniono 10 razy 10 0

  - brawo prezes Kaczyński: Jaki "troskliwy" ten zwolennik uboju rytualnego o dobro partii, czy o dobro swoich najbliższych kolesi typu burmistrz z Lubrańca, czy kolega też baron PO T. Lenz i Całbecki z którymi się kumał i popierał? Ciekawe na co jeszcze liczy, oferując pomoc o którą nikt nie prosi? Czy jemu wydaje się,że ten okręg wyborczy, to jedynie Toruń i okolice?

  Odpowiedz

 4. 30-10-2016 12:29

  Oceniono 7 razy 1 6

  - zdziwiony : czy tę Drabowa wyrzucli z MEN wiceministra byla

  Odpowiedz

 5. 30-10-2016 12:28

  Oceniono 8 razy 1 7

  - rymownik wysoko oceniony : zamienil stryjek siekierkę na kijek

  Odpowiedz

 6. 30-10-2016 11:16

  Oceniono 15 razy 10 5

  - Pol: Bardzo dziwne !! Kazdy wyrzucany na zbita morde PiSowciec jest z tego " zadowolony " !! Czy tylko dla tego ,ze licza na nowa posade ??Bo masochistami raczej nie sa !! Najlepszy byl ten senator Kogut !! Byl nawet dumny z tego ze go pogonili ! Sam poswiadczyl ,ze na zadne stanowisko nie zasluzyl !!Kompletny przyglup !!

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz