Poniedziałek, 18 lutego 2019

Region

Tagi: Region Grudziądz Miasto Straż Miejska Społeczeństwo Bezpieczeństwo Porządek

24 października 2016, aktualizowano: 24 października 2016

[GRUDZIĄDZ] Dzisiaj w Mniszku ruszają spotkania ze Strażą Miejską

Fot.: Karol Piernicki

Karol Piernicki

Dzisiejszym spotkaniem na osiedlu Mniszek zainaugurowane zostaną tegoroczne spotkania komendanta Straży Miejskiej z mieszkańcami poszczególnych osiedli w Grudziądzu. Przygotowaliśmy małą ściągę.

Pierwsze spotkanie z tegorocznego cyklu zaplanowano w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 na osiedlu Mniszek.


Spotkania Straży Miejskiej z mieszkańcami Grudziądza

Rozpocznie się ono, podobnie jak pozostałe, o godzinie 17. W tym tygodniu zorganizowane zostaną jeszcze dwa - w dwa kolejne dni, a więc we wtorek i środę.

O spotkaniach szeroko pisaliśmy tutaj.

Dzień później spotkanie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 na Rządzu, natomiast w środę 26 października w Szkole Podstawowej nr 4. To ostatnie skierowane jest do mieszkańców osiedla Owczarki.

Potem nastąpi blisko dwutygodniowa przerwa związana z dniem Wszystkich Świętych. Strażnicy powrócą do spotkań w poniedziałek 7 listopada i do środy odbędą trzy takie dzień po dniu. Będą to kolejno w klubie Kopernik, Szkole Podstawowej nr 21 (osiedle Lotnisko) oraz klubie Epicentrum na Strzemięcinie.

Cykl tegorocznych spotkań zakończą dwa w poniedziałek i wtorek 14 i 15 listopada. Odbędą się one kolejno w Szkole Podstawowej nr 18 (osiedle Tarpno) i Szkole Podstawowej nr 5 (rejon Starego Miasta).