Tagi: Region Grudziądz Sport Piłka nożna Olimpia Grudziądz I liga Mecz

24 września 2016, aktualizowano: 24 września 2016

Olimpia Grudziądz pokonała lidera! Ograła Zagłębie 5:3

Karol Piernicki

Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Olimpia Grudziądz, która przeżywa swoje problemy w I lidze, pokonała w Sosnowcu lidera - tamtejsze Zagłębie 5:3.

Wynik spotkania otworzył już w 2. minucie Marcin Kaczmarek, który wykorzystał rzut wolny.

W 12. minucie było już 2:0 za sprawą Karola Angielskiego. Asystował Damian Michalik. Do przerwy Olimpia prowadziła 3:1, a po zmianie stron szybko podwyższyła na 4:1. Potem Zagłębiu udało się złapać kontakt na 3:4, jednak ostatnie słowo należało do gości.

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 3:5 (1:3)

0:1 - M. Kaczmarek (2), 0:2 - K. Angielski (12), 0:3 - K. Kurowski (18), 1:3 - M. Pribula (21), 1:4 - M. Kaczmarek (52), 2:4 - M. Pribula (66), 3:4 - S. Dudek (79), 3:5 - K. Kurowski (90).

Olimpia: Wrąbel - Ciechanowski, Zitko, Malec, Woźniak - Michalik (64. Kasperkiewicz), Kurowski, Smoliński (73. Bielawski, żk), Kaczmarek (żk) - Angielski, Warchoł (58. Banasiak, żk).