Tagi: Region Grudziądz Sport Piłka nożna Olimpia Grudziądz I liga

3 września 2016, aktualizowano: 3 września 2016

Olimpia Grudziądz postraszyła Lecha Poznań, ale przegrała 1:2

Piłkarze Olimpii (zielone koszulki) przegrali z Lechem 1:2

Karol Piernicki

Dobrze rozpoczęło się sparingowe spotkanie Olimpii Grudziądz z Lechem Poznań. Biało-zieloni do przerwy prowadzili 1:0, lecz ostatecznie ulegli rywalom 1:2.

Gola dla Olimpii zdobył już w 9. minucie Damian Warchoł.

Olimpia roztrwoniła przewagę

Po zmianie stron najpierw wyrównał Darko Jevtic (52. minuta), a na dziesięć minut przed końcem wynik na 2:1 dla "Kolejorza" ustalił Paweł Tomczyk.

Zagrali z Lechem Poznań sparingowo

Przypomnijmy, że Olimpia zagrała z Lechem sparingowo, wykorzystując to, że jej mecz w I lidze został przełożony. Wszystko dlatego, że powołanie do kadry narodowej U-21 otrzymał bramkarz Olimpii Jakub Wrąbel.