Poniedziałek, 18 lutego 2019

Tagi: Region Grudziądz Kultura Kino Film Kino Konesera Kino Helios

md 3 lipca 2016, aktualizowano: 3 lipca 2016

[GRUDZIĄDZ] Specjalny pokaz filmu "W spirali" z grudziądzanką Katarzyną Warnke

Fot.: kadr z filmu

Podczas pierwszego lipcowego seansu z cyklu Kino Konesera w Heliosie pokazany zostanie film "W spirali", w którym główną rolę gra pochodząca z Grudziądza aktorka Katarzyna Warnke.

Film "W spirali" będzie można obejrzeć w grudziądzkim kinie Helios w środę, 6 lipca, o godz. 19.30.


Wycieczka za miasto ma być dla Krzysztofa i Agnes ucieczką od małżeńskich kłopotów, ale staje się emocjonalną pułapką, wycieńczającym rozrachunkiem krzywd, zdrad i zawodów. Żeby odetchnąć od siebie, zabierają po drodze ekscentrycznego autostopowicza Tamira, który staje się świadkiem, a później katalizatorem ich emocjonalnych potyczek. Tamir proponuje pomoc w ocaleniu małżeństwa – i namawia ich do zażycia "lekarstwa", które sprawi, że ich życie i miłość staną się lepsze. Lekarstwo zabiera ich w podroż pomiędzy rzeczywistością a halucynacją, a kolejne zataczane kręgi spirali czasu pozwalają im na nowo zobaczyć siebie nawzajem i swój związek.

Reżyseria: Konrad Aksinowicz. Scenariusz: Konrad Aksinowicz, Julita Olszewska. Obsada: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin, Grzegorz Młudzik, Olga Bołądź, Antoni Królikowski.

Bilet normalny kosztuje 21 złotych, a ulgowy 18 złotych.