środa, 12 grudnia 2018

Tagi: Region Grudziądz Kultura Kino Film Kino Kobiet Kino Helios

md 16 maja 2016, aktualizowano: 16 maja 2016

Zaproszenie do Kina Kobiet. Będzie urodzinowy tort, konkursy z nagrodami i pokaz musicalu

Fot.: kadr z filmu

Dzisiaj o godz. 18.30 w kinie Helios odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet. Panie będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami i obejrzeć polski musical "#WszystkoGra". Bilety po 23 złote.

"#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia.
Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?


W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

Tradycyjnie nie zabraknie pełnych emocji konkursów, w których do wygrania będą m.in.: szczoteczka elektryczna, kosmetyki, sesja fotograficzna oraz vouchery, bony i karnety.

- Ze względu na to, że obchodzimy 4. urodziny Kina Kobiet, zapraszamy na pyszny tort przed konkursami - zapowiadają organizatorzy.