Tagi: Region Grudziądz Sport Piłka nożna Olimpia Grudziądz I liga Mecz Transfer

17 stycznia 2016, aktualizowano: 17 stycznia 2016

Olimpia Grudziądz przegrywa w sparingu, Nildo oficjalnie w ekipie

Karol Piernicki

Grudziądzcy piłkarze przegrali 1:3 z czwartoligowym Rodłem Kwidzyn w spotkaniu kontrolnym, rozegranym na bocznym boisku Olimpii.

Gości na prowadzenie w 50. minucie wyprowadził Piotr Myścich. Wyrównał sześć minut później Junior Lima dos Santos, ale po kolejnej minucie kwidzynianie ponownie byli na prowadzeniu.

Tym razem bramkę zdobył Robert Felski. W 66. minucie wynik spotkania ustalił Myścich. W Olimpii grali praktycznie wyłącznie testowani zawodnicy. Wczoraj zespół wyjechał na obóz do Cetniewa. Pojechało tam 25 graczy.

Skład Olimpii: Patryk Królczyk (45. Dawid Jędroś) - Jakub Bollin (45. Oskar Trzepacz), Ritus Krjauklis, Jovan Vidović, Mateusz Gul, Nils Kochan, Patryk Bębenek, Arkadiusz Lewiński, Dominik Chromiński, Junior Lima dos Santos - Matej Poplatnik.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami siłę ognia w ataku zwiększył Brazylijczyk Nildo. Zawodnik przeszedł pomyślnie testy medyczne i pojechał z zespołem na zgrupowanie do Cetniewa.

Pełna kadra na obóz prezentuje się następujaco: bramkarze: Bartosz Fabiniak, Michał Wróbel, Patryk Królczyk (Poroniec Poronin), obrońcy: Marcin Woźniak, Jakub Szarpak (Rodło Kwidzyn), Michał Piter-Bućko, Tomasz Lewandowski, Mariusz Malec, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Damian Ciechanowski, Jovan Vidović (ostatnio Hansa Rostock), pomocnicy: Arkadiusz Kasperkiewicz, Marcin Smoliński, Dariusz Kłus, Dominik Chromiński (Jarota Jarocin), Marcin Kaczmarek, Jakub Bollin, Patryk Skórecki, Dejan Zigon, Piotr Darmochwał i napastnicy: Rafał Babul, Adam Cieśliński, Oskar Trzepacz oraz Nildo.

Dodajmy, że podczas zgrupowania w Cetniewie Olimpia ćwiczyć będzie dwa razy dziennie. Zagra też dwa sparingi.